Trumny

Firma „Koperski” od 1937 roku produkuje trumny. Najwyższa jakość wykonania, klasyczne i współczesne wzornictwo oraz dobry rzemieślniczy warsztat wyróżnia nasze trumny na polskim rynku. Oferujemy również trumny wykonywane na zamówienie, które mogą być niepowtarzalne.

Trumny na zamówienie

Tradycyjny polski pochówek wymagał przygotowania trumny na rozmiar. Jeszcze przed wojną specjalizował się w fachu trumniarza mistrz stolarski Władysław Koperski. Dziś również firma Koperski przygotowuje trumny dla zmarłych po wcześniejszym pobraniu miary. Rodzina ma możliwość wyboru kolorystyki, wzoru i gatunku drewna. Zamówiona trumna powstaje w ciągu 24 godzin w Zakładzie Produkcji Trumien w Żyrardowie.

Realizujemy Państwa życzenia łącząc tradycyjny rzemieślniczy warsztat oraz najnowsze technologie.

Chcąc doskonalić się w każdej ze świadczonych usług, przykładamy szczególną wagę do doboru właściwego personelu naszej firmy. Wychodzimy z założenia, że to ludzie tworzą firmę i gwarantują jej wysoką pozycję. Rozumiemy, jak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji personelu i dlatego zapewniamy naszym pracownikom stałe uczestnictwo w kursach i szkoleniach, które wieńczone są przyznawaniem odpowiednich certyfikatów.

Pracownicy Domu Pogrzebowego Koperski są specjalnie selekcjonowani. Za każdym razem godnie i z należytym szacunkiem zachowują się w stosunku do osób zmarłych. Podczas wykonywania obowiązków nie zakłócają żałoby członków rodziny zmarłego.

Historia

Firma „Koperski” już od ponad 80 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą trumien. Wszystkie trumny wyprodukowane w naszej firmowej stolarni to artykuły wysokiej jakości. Przy ich produkcji stosowane są zarówno tradycyjne rzemieślnicze metody, jak i nowoczesne technologie.
Specjalistyczny sprzęt w naszej stolarni pozwala nam sprawnie i szybko pracować nas każdym zamówieniem. Jest to szczególnie istotne, gdy mamy do spełnienia szczególne wymogi rodziny zmarłego co do wielkości i wytrzymałości trumny.

Projektujemy  i wykonujemy trumny od projektu do wykończenia sami. Drewno na trumny jest przez nas specjalnie wyselekcjonowane.

Realizujemy również trumny na specjalne zamówienie w dowolnych kolorach palety RAL.

Obecnie osobą sprawującą pieczę nad Zakładem Produkcji Trumien – jest jeden ze wspólników – najmłodszy syn – Wiktor Koperski. To dzięki jego zaangażowaniu i konsekwencji w ostatnich latach linia produkcyjna została zmodyfikowana, a park maszyn unowocześniony.  Zakład Produkcji Trumien jest sercem naszego przedsiębiorstwa dlatego tak ważne jest dla nas kultywowanie tej tradycji przy jednoczesnym wspieraniu kultury rzemiosła w Polsce.

Poniżej mogą Państwo obejrzeć dwa filmy zrealizowane przy współpracy z naszymi przyjaciółmi oraz partnerami. Oba filmy obrazują nie tylko skalę i profesjonalny charakter naszej produkcji, ale również rodzinny aspekt miłości do do drewna i swojej pracy, o której opowiada Wiktor: