Chłodnia i Kaplica Św. Łukasza
przy Powązkowskiej 14

Od początku marca 2019 roku nasz Warszawski oddział rozrósł się o dodatkowe przestrzenie. Dysponujemy profesjonalnym miejscem do przechowywania ciał i ich przygotowywania. Kompleks mieszczący się przy Powązkowskiej 14 to nowoczesna Kaplica pożegnań imienia świętego Łukasza wraz z profesjonalnym zapleczem chłodniczym. Dzięki nowym przestrzeniom na terenie całej Warszawy (niezależnie od miejsca pogrzebu czy odbioru) świadczymy usługi, przechowania ciała – w tym długoterminowego, przygotowania ciała, ubioru, balsamacji. Umożliwiamy również ceremonię pożegnania tak otwartego jak i prywatnego tylko dla rodziny (np. przed kremacją).

Wnętrze Kaplicy Świętego Łukasza, Powązkowska 14

Współpraca z Zarządem Cmentarza Powązkowskiego pozwala nam na kompleksowe świadczenie usług w Warszawie i organizacje pogrzebów na całym jej terenie. Kaplica Świętego Łukasza jest dostępna dla żałobników organizujących swoje uroczystości na terenie całej Warszawy, niezależnie od lokalizacji cmentarza.

Nowe przestrzenie znajdują się w podwórku Zarządu Cmentarza Powązkowskiego, dzięki zdjęciom powyżej możliwa jest szybka orientacja w terenie. Do Kaplicy prowadzą drogowskazy, a logo firmy i potrzebne informacje widoczne są wprost z ulicy Powązkowskiej.

Wirtualny spacer


Sprawdź w pełnej rozdzielczości