Dom pogrzebowy Powązki

Biuro zakładu pogrzebowego w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 2 (róg Okopowej) mieści się naprzeciwko jednej z najstarszych czynnych nekropolii warszawskich – Cmentarza Powązkowskiego.

W biurze zakładu pogrzebowego na Powązkach można w atmosferze pełnej empatii omówić ceremonię pogrzebową. Na miejscu znajdują się produkowane przez nas trumny, urny i inne akcesoria. Produkujemy również trumny na specjalne zamówienie klientów, które wykonujemy w ciągu 24 godzin. Przy ulicy Powązkowskiej znajduje się nasza elegancka kaplica Św. Łukasza. W skład kompleksu domu pogrzebowego na Powązkach wchodzi też chłodnia. Przez całą dobę realizujemy przewóz zmarłych do chłodni. Całodobowe zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów 727 500 800 lub 22 111 88 88.

zakład pogrzebowy Koperski

Wirtualny spacer


Sprawdź w pełnej rozdzielczości

Zakład pogrzebowy na Powązkach

Zakład pogrzebowy od wielu lat pomaga pogrążonym w żałobie rodzinom w organizacji uroczystości ostatniego pożegnania – zarówno na Starych Powązkach, Cmentarzu Wojskowym na Powązkach oraz na innych cmentarzach w Warszawie i okolicach stolicy.

Dom pogrzebowy Koperski posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych osób zasłużonych i znanych. Pogrzeby takie często są transmitowane przez media i charakteryzują się dużą ilością osób biorących udział w ceremonii pożegnalnej.

Zgodnie z oczekiwaniami rodzin pogrzeb może mieć charakter świecki lub wyznaniowy, z trumną lub urną. W przypadku uroczystości świeckich zakład pogrzebowy Koperski współpracuje z doświadczonym Mistrzem Ceremonii, który w sposób godny pożegna Osobę Zmarłą.

Usługi pogrzebowe Powązki
Dom pogrzebowy Powązki

Usługi pogrzebowe Powązki

Pracownicy Domu Pogrzebowego Koperski na Powązkach przejmują na siebie wszystkie obowiązki związane z formalnościami urzędowymi i wypłatą zasiłku pogrzebowego. W ofercie zakładu pogrzebowego znajduje się organizacja pogrzebów tradycyjnych lub urnowych na zlecenie osób prywatnych, jak i instytucji zlecających przygotowanie pogrzebu. W biurach firmy Koperski dostępny jest również szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych w postaci urn, dewocjonaliów, odzieży żałobnej, tabliczek i krzyży.

Zakład pogrzebowy na Powązkach realizuje w sposób niezwykle profesjonalny cały zestaw uzupełniających się usług pogrzebowych. Każda z rodzin otrzymuje od firmy nieodpłatnie nekrolog multimedialny, ułatwiający rodzinie dotarcie na pogrzeb i zamówienie na niego kwiatów.

Dom Pogrzebowy Koperski

ul. Powązkowska 2
(róg Okopowej)

poniedziałek – piątek 8:30 – 16:30
sobota – po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

tel. 22 111 88 88 (całodobowo)
tel. 22 636 00 69
tel. kom. 727 500 800
e-mail: WARSZAWA@KOPERSKI.EU

Chłodnia i Kaplica Św. Łukasza

Od początku marca 2019 roku nasz Warszawski oddział rozrósł się o dodatkowe przestrzenie. Dysponujemy profesjonalnym miejscem do przechowywania ciał i ich przygotowywania. Kompleks mieszczący się przy ul. Powązkowskiej to nowoczesna Kaplica pożegnań imienia świętego Łukasza wraz z profesjonalnym zapleczem chłodniczym. Dzięki nowym przestrzeniom na terenie całej Warszawy (niezależnie od miejsca pogrzebu czy odbioru) świadczymy usługi przechowania ciała – w tym długoterminowego, przygotowania ciała, ubioru, balsamacji. Umożliwiamy również ceremonię pożegnania tak otwartego jak i prywatnego tylko dla rodziny (np. przed kremacją).

Wnętrze Kaplicy Świętego Łukasza

Współpraca z Zarządem Cmentarza Powązkowskiego pozwala nam na kompleksowe świadczenie usług w Warszawie i organizacje pogrzebów na całym jej terenie. Kaplica Świętego Łukasza jest dostępna dla żałobników organizujących swoje uroczystości na terenie całej Warszawy, niezależnie od lokalizacji cmentarza.

Cmentarz na Powązkach

Cmentarz Powązkowski zwany również Starymi Powązkami oraz Cmentarz Wojskowy na Powązkach to nekropolie w Warszawie, na których regularnie odbywają się uroczystości pogrzebowe. Stare Powązki to jedna z najstarszych czynnych nekropolii na terenie Warszawy. Cmentarz ten został zaprojektowany przez Dominika Melina, który pracował dla samego króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Historia cmentarza rozpoczyna się w 1790 roku. Jego projekt od początku zakładał, że zostanie on usytuowany w dzielnicy Wola przy ulicy Powązkowskiej 1. Dzisiaj nekropolia ta zajmuje 43 hektary, a swoim wyglądem przypomina rozległy park. Na terenie cmentarza zostało pochowanych wiele wybitnych osób, które zasłynęły z dziedziny sztuki, kultury, nauki lub sportu. Na Starych Powązkach spoczęli między innymi artyści: Kora, Paweł Królikowski, Czesław Niemen czy też Sprawiedliwa wśród Narodów Świata Irena Sendlerowa. Szacuje się, że na terenie cmentarza zostało pochowanych około miliona osób.

Od 2014 roku Cmentarz na Powązkach uznawany jest za pomnik historii. Powodem, dla którego cmentarz ten zyskał taki tytuł, są zabytkowe nagrobki oraz fakt, że spoczywa na tej nekropolii wiele zasłużonych dla Polski osób.

Cmentarz Wojskowy na Powązkach

Cmentarz Wojskowy w Warszawie zlokalizowany jest w dzielnicy Żoliborz przy ulicy Powązkowskiej 43/45. Nekropolia ta obejmuje 24,3 hektara, i chowa się na niej wojskowych oraz uczestników licznych powstań narodowych. Cmentarz ten został utworzony w 1912 roku z myślą o prawosławnych żołnierzach rosyjskich. Sześć lat po oficjalnym otwarciu administrację cmentarza przejął kościół rzymskokatolicki (Kuria Biskupa Polowego).

Na cmentarzu Wojskowym na Powązkach można odwiedzić kwaterę harcerskiego Batalionu Armii Krajowej „Zośka” oraz kwaterę osób zamordowanych przez Urząd Bezpieczeństwa w latach 1945-1956. Również tutaj zostało pochowanych 28 osób, które zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem z 10 kwietnia z 2010 roku.