Zakład pogrzebowy w Mszczonowie

Biuro przedsiębiorstwa pogrzebowego w Mszczonowie jest pierwszą siedzibą firmy. To właśnie tutaj, jeszcze przed wojną, powstawały pierwsze trumny w warsztacie stolarskim Władysława Koperskiego. Miejsce to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ również w tym miejscu przyjmowaliśmy pierwszych klientów, oferując pomoc w organizacji godnych pogrzebów.

Dzisiaj w biurze przy ulicy Sienkiewicza 33 w Mszczonowie rodziny mogą zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów i utensyliów pogrzebowych. Obsługa rodzin jest świadczona na najwyższym z możliwych poziomie. Odpowiemy na każde pytanie i udzielimy wszystkich informacji dotyczących organizacji pogrzebu. Zespół pracowników zakładu pogrzebowego w Mszczonowie przejmie na swoje barki wszelkie kwestie formalne.

usługi pogrzebowe Mszczonów
Zakład Pogrzebowy Mszczonów Koperski

Usługi Pogrzebowe Mszczonów

Przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne na przewóz zmarłych do naszej własnej chłodni pod numerem telefonu 22 111 88 88.

Na podstawie ustaleń z rodziną w naszym biurze w Mszczonowie podejmiemy się realizacji ostatniego pożegnania, które przebiegnie w sposób wyjątkowo godny i zgodny z Państwa prośbą. Organizujemy pogrzeby każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Mszczonowie i okolicy. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pogrzebu może wiązać się z nieoczekiwanym wydatkiem. Dlatego już na pierwszym spotkaniu w biurze, na podstawie ustaleń z rodziną, przygotowujemy całkowity koszt pogrzebu, który kredytujemy w oparciu o zasiłek pogrzebowy. Uroczystości pogrzebowe organizujemy zawsze w sposób najgodniejszy, a rodziny otaczamy w tym trudnym czasie wsparciem.

W związku z pandemią prosimy Państwa o kontakt telefoniczny przed przybyciem do biura, ustalimy odpowiadającą Państwu godzinę wizyty, aby zagwarantować bezpieczeństwo i komfort rozmowy.