Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 39
Karolina Z. napisał/a 25 sierpnia 2023:
W imieniu swoim i rodziny składam wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego Koperski z Warszawy za okazane wsparcie, życzliwość i włożoną pracę. Bardzo dziękuję.
Katarzyna Bieńkowska napisał/a 30 maja 2023:
Pani Małgosiu, Na Pani ręce chciałam złożyć serdeczne wyrazy podziękowania za pomoc w organizację pogrzebu mojej siostry. Uroczystość przebiegła tak, jak sobie to wyobrażałam - w wielkiej bliskości i cieple choć bez wielu typowych dla naszej kultury pożegnań elementów. Bez Państwa pomocy i profesjonalizmu ten dzień nie byłby taki piękny. Dziękuję raz jeszcze.
P. K. napisał/a 22 maja 2023:
Serdecznie polecam usługi tego domu pogrzebowego. Obsługa na wysokim poziomie, to ludzie wielkiej kultury. Ceremonia przepiękna i bardzo wzruszająca.
Agnieszka Olszewska napisał/a 6 kwietnia 2023:
Bardzo dziękuję za profesjonalna i wysokirj jakości organizacje uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Bardzo dużo uzgodnień mogliśmy zrobić jeszcze przed otrzymaniem stosownych dokumentów, wszystkie informacje byly pomocne a nasze życzenia zostały spełnione,. W tak trudnym dla rodziny czasie takt, ogromna kultura, zrozumienie, dyskrecja pracowników Domu Pogrzebowego sa bezcenne. Ogromne podziękowania dla Pani Elizy i całej obsługi pogrzebu naszego drogiego zmarłego.
Małgorzata.P napisał/a 3 stycznia 2023:
Pogrzeb został zorganizowany w sposób piękny i wzruszający. Profesjonalny zakład pogrzebowy, który dopasował się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych. Pracownicy bardzo mili oraz odznaczają się wysoką kulturą osobistą.
Dorota Rejman napisał/a 4 listopada 2022:
W tym roku po raz kolejny zamawiałam wiązankę dla mojej śp.mamy na dzień Wszystkich Świętych. Jak zawsze usługa została wykonana profesjonalnie .Otrzymałam zdjęcie wiązanki umieszczonej na grobie ..Poczułam się szczęśliwa ,miałam wrażenie że tam jestem. To bardzo ważne dla kogoś kto nie może osobiście być w tym dniu blisko mogiły kochanych osób. Jak zawsze pomocą służyła mi Pani Małgorzata Kulis .To kobieta , która ma w sobie mnóstwo empatii, ,cechy ,która tak bardzo jest potrzebna w tak trudnych sytuacjach jak utrata kogoś bliskiego. Firma Koperski może być dumna ,że ma takiego pracownika. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani Małgosiu.
Małgorzata Jurowska napisał/a 1 sierpnia 2022:
Serdeczne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Koperski za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego Taty, ktore odbyły sie 28.07.2022 roku. Zdecydowałam sie powierzyć organizację pogrzebu Państwa firmie bowiem z wielkim uznaniem oceniłam Państwa pracę w roku 2016 gdy organizację pogrzebu matk,i powierzyła Państwu moja przyjaciółka. Tym razem także zadbaliście o wszystko. Pelen profesjonalizm, elegancja, dbałość o szczegóły przy jednoczesnym empatycznym, pełnym zrozumienia podejściu do rodziny zmarłego, w tym trudnym dla niej momencie. W skali od 1 do 10 oceniam Państwa pracę na dwadzieścia. Najserdeczniejsze podziękowania dla Pani Iwony (przepraszam,ale nazwiska nie podaję z powodu RODO) z oddziału warszawskiego za zaangażowanie, fachowość, dobre rady i olbrzymią życzliwość. Małgorzata Jurowska
DAGMARA MARCINOWSKA napisał/a 5 lipca 2022:
W tych trudnych chwilach polecam usługi firmy Koperscy .Bardzo dziękuję za pomoc okazaną przy pogrzebie mojego chrzesnego Jerzego Mikody .W szczególności Pani Agnieszce Majewskiej jak również pozostałym pracownikom .
DAGMARA MARCINOWSKA napisał/a 4 lipca 2022:
Polecam profesjonalne usługi Firmy Koperscy .W tych trudnych chwilach bardzo przydatna pomoc. .Dziękuję z calego serca Pani Agnieszce Majewskiej , która była dla nas dużym wsparciem i pozostałym pracownikom firmy .
Paulina Kott napisał/a 3 czerwca 2022:
Bardzo serdecznie dziekuję za przygotowanie pogrzebu mojego dziadka Alfreda Kott. Uroczystość była bardzo profesjonalnie zorganizowana i przebiegła perfekcyjnie. Polecam firmę Koperski. Paulina Kott z rodziną.
Anna Maliszewska napisał/a 27 kwietnia 2022:
Bardzo serdecznie dziękuję za sprawne i profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojej mamy.Wszystkim polecam firmę "Koperski". Bardzo miłe i taktowne Panie pracujące w oddziale w Grodzisku. Bardzo dziękuję
Piotr Maniewski napisał/a 27 kwietnia 2022:
Dziękuję, w imieniu swoim jako syna oraz w imieniu męża Ś.P. Teresy Jaworskiej, za całokształt organizacji uroczystości pogrzebowych, przygotowanych i przeprowadzonych przez "KOPERSKI PRZEDSIĘBIORSTWO POGRZEBOWE". Dziękuję, za słowa wsparcia i otuchy, Państwu Janinie i Łukaszowi Koperskim, Pani Beacie Kuźmińskiej oraz Wszystkim Pracownikom za profesjonalne i życzliwe podejście w tym trudnym dla nas czasie. Z wyrazami Szacunku, Piotr Maniewski
Arkadiusz Pędzich napisał/a 11 kwietnia 2022:
Bardzo dziękuję za organizację ostatniego pożegnania mojej Mamy. Wszystko było zorganizowane absolutnie profesjonalnie.
Dorota Sawicka-Wrzodak napisał/a 7 kwietnia 2022:
Wyrażamy serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Państwa firmy za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej w dniu 31.03.2022 r kochanego męża, taty, dziadka i pradziadka Ś.P. Eliasza Sawickiego. Państwa usługa zostala wykonana na najwyższym poziomie fachowości, indywidualnego podejścią do spełnienia wszystkich życzeń na ostatniej drodze pożegnania, okazanej życzliwości w trudnych dla nas chwilach serdecznie dziękujemy Żona i Dzieci.
Wojciech Wiński napisał/a 15 lutego 2022:
WYRAŻAMY SŁOWA PODZIĘKOWANIA DLA ZAKŁADU POGRZEBOWEGO ‘’KOPERSKI” ŻYRARDÓW ZA GODNĄ UROCZYSTOŚĆ POCHÓWKU Ś.P. ANDRZEJA DĘBSKIEGO W DNIU 14.02.2022 r. TĄ DROGĄ PRAGNIEMY RÓWNIEŻ WYRAZIĆ SERDECZNĄ WDZIĘCZNOŚĆ KSIĘDZU PROWADZĄCEMU CEREMONIĘ POGRZEBOWĄ ORAZ PRACOWNIKOM OBSŁUGI ZA SPEŁNIENIE NASZEJ PROŚBY W CZASIE OSTATNIEJ DROGI ZMARŁEGO - WSPÓLNEGO ODMÓWIENIA MODLITWY PRZY GROBIE JEGO MATKI. RODZINA
Bogna Król napisał/a 29 grudnia 2021:
Firma Koperski zorganizowała przepiękną uroczystość pogrzebową mojej młodszej siostry. Dla całej rodziny Jej strata była dużym ciosem. Dlatego czujemy ogromną wdzięczność dla kadry domu pogrzebowego Koperski za to, że okazała nam w tym trudnym czasie wiele zrozumienia i zaangażowania. Wasze doświadczenie i wsparcie jest nieocenione.
Anna Gronowska napisał/a 10 listopada 2021:
Bardzo dziękujemy za ogromną pomoc w tak ciężkim dla nas momencie. Byliście Państwo wspaniali i i pełni zrozumienia. Dziękujemy Pani Iwonie Krasińskiej, za ogromnie serce, profesjonalizm, empatię i organizacje uroczystości pożegnalnej... Panom przygotowującym Tatę do kremacji, dziękujemy za piękne zaopiekowanie się Nim na tej ostatniej drodze. Wielkie podziękowania również dla Mistrza Ceremonii, Pana Jacka Borowika poleconego przez Państwa, wspaniale Tatę pożegnał. Bardzo dziękuję w imieniu całej naszej Rodziny. Ania Gronowska
WOJCIECH MACIEJ WOJTALA napisał/a 11 października 2021:
Profesjonalnie, miła obsługa, wszystkie ustalenia przed ceremonią zostały spełnione. Dziękuję Pani Małgosi.
Magdalena Lach napisał/a 30 września 2021:
Serdecznie dziękuję za piękną ceremonię pogrzebu.Firma podchodzi mega profesjonalnie do swoich zadań a obsługa jest pełna empatii i spokoju,które są tak niezwykle cenne w trudnym czasie. Dziękuje
Emilia Krupińska napisał/a 13 września 2021:
Pogrzeb mojego męża odbył się 3.09.2021 .Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować za wspaniałą organizację i pomoc przy zorganizowaniu tej smutnej uroczystości. Oprawa była piękna i perfekcyjna . Kwiaty również. Dziękuję bardzo całej obsłudze pogrzebu p.Iwonie z biura w Warszawie za empatię i zrozumienie. Emilia z rodziną.