Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 45
Danuta Kamińską napisał/a 14 kwietnia 2024:
Składam serdeczne podziękowania dla Pani Anny z Domu Pogrzebowego Koperski w Żyrardowie, która zajęła się organizacją pogrzebu naszej Mamy Irenki w lutym tego roku. Wykazała dużo troski i życzliwości wobec nas. Dziękuję również Pani Agnieszce, która czuwała nad nami w momencie pożegnania w kaplicy. Wykazała dużo empatii i uważności na nasze prośby o szacunek dla zmarłej Mamy w tym trudnym momencie. Pracownicy firmy do samego końca pogrzebu z szacunkiem j godnością zachowali dużą kulturę. Dziękuję Państwu za każde spojrzenie w oczy, bo to dodawało mi sił . Osobne podziękowanie składam Panu Piotrowi, który przygotował ciało mojej mamy do pochówku. Dzięki Niemu zapamiętam moją Mamę jako piękną kobietę , która zasnęła spokojnym snem. Misja Pana Piotra zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie. Ogromnie dziękuję Panie Piotrze, jestem Panu bardzo wdzięczna. Danuta Kamińska.
Tomasz Marcinkowski napisał/a 18 marca 2024:
Zakład Pogrzebowy pracujący w najwyższych standardach. Profesjonalna obsługa organizacji ceremonii pożegnania i pochówku. Uprzejmość i delikatność wobec rodziny zmarłego. Gorąco polecam.
Marwa Amiri napisał/a 19 lutego 2024:
Dzień dobry, chciałabym po pierwsze serdecznie podziękować Państwa za takie usługi wszystko było idealnie i nie mogłoby być lepiej. Moja cała rodzina też podziękowała.
Marcin Skalski-Truskolaski napisał/a 14 lutego 2024:
Bardzo dziękuję za pomoc i słowa wsparcia podczas tak trudnego dla mnie czasu. Szczególnie dziękuję Pani Iwonie Krasińskiej za ogromne zaangażowanie i tak pomocne przewodnictwo w Ostatniej Drodze mojej Kochanej Mamy. Z wyrazami wdzięczności, Marcin Skalski-Truskolaski
Kasia Lachowicz napisał/a 9 lutego 2024:
Szanowne Panie, bardzo dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu Mamy. Wszystko wyszło wspaniale, Pani Mistrzyni Ceremonii jest świetna. Serdecznie Pozdrawiam
Anna Formella napisał/a 12 stycznia 2024:
pragniemy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za profesjonalizm, troskliwość i szacunek, jakie okazaliście nam podczas przeprowadzenia ekshumacji naszego bliskiego. Wasza empatia i delikatność w trudnym czasie były dla nas niezmiernie ważne. Dzięki Wam, proces ekshumacji został przeprowadzony z należytą starannością i z poszanowaniem dla zmarłego.
Karolina Z. napisał/a 25 sierpnia 2023:
W imieniu swoim i rodziny składam wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego Koperski z Warszawy za okazane wsparcie, życzliwość i włożoną pracę. Bardzo dziękuję.
Katarzyna Bieńkowska napisał/a 30 maja 2023:
Pani Małgosiu, Na Pani ręce chciałam złożyć serdeczne wyrazy podziękowania za pomoc w organizację pogrzebu mojej siostry. Uroczystość przebiegła tak, jak sobie to wyobrażałam - w wielkiej bliskości i cieple choć bez wielu typowych dla naszej kultury pożegnań elementów. Bez Państwa pomocy i profesjonalizmu ten dzień nie byłby taki piękny. Dziękuję raz jeszcze.
P. K. napisał/a 22 maja 2023:
Serdecznie polecam usługi tego domu pogrzebowego. Obsługa na wysokim poziomie, to ludzie wielkiej kultury. Ceremonia przepiękna i bardzo wzruszająca.
Agnieszka Olszewska napisał/a 6 kwietnia 2023:
Bardzo dziękuję za profesjonalna i wysokirj jakości organizacje uroczystości pogrzebowych mojego Taty. Bardzo dużo uzgodnień mogliśmy zrobić jeszcze przed otrzymaniem stosownych dokumentów, wszystkie informacje byly pomocne a nasze życzenia zostały spełnione,. W tak trudnym dla rodziny czasie takt, ogromna kultura, zrozumienie, dyskrecja pracowników Domu Pogrzebowego sa bezcenne. Ogromne podziękowania dla Pani Elizy i całej obsługi pogrzebu naszego drogiego zmarłego.
Małgorzata.P napisał/a 3 stycznia 2023:
Pogrzeb został zorganizowany w sposób piękny i wzruszający. Profesjonalny zakład pogrzebowy, który dopasował się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych. Pracownicy bardzo mili oraz odznaczają się wysoką kulturą osobistą.
Dorota Rejman napisał/a 4 listopada 2022:
W tym roku po raz kolejny zamawiałam wiązankę dla mojej śp.mamy na dzień Wszystkich Świętych. Jak zawsze usługa została wykonana profesjonalnie .Otrzymałam zdjęcie wiązanki umieszczonej na grobie ..Poczułam się szczęśliwa ,miałam wrażenie że tam jestem. To bardzo ważne dla kogoś kto nie może osobiście być w tym dniu blisko mogiły kochanych osób. Jak zawsze pomocą służyła mi Pani Małgorzata Kulis .To kobieta , która ma w sobie mnóstwo empatii, ,cechy ,która tak bardzo jest potrzebna w tak trudnych sytuacjach jak utrata kogoś bliskiego. Firma Koperski może być dumna ,że ma takiego pracownika. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani Małgosiu.
Małgorzata Jurowska napisał/a 1 sierpnia 2022:
Serdeczne podziękowania dla Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Koperski za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego Taty, ktore odbyły sie 28.07.2022 roku. Zdecydowałam sie powierzyć organizację pogrzebu Państwa firmie bowiem z wielkim uznaniem oceniłam Państwa pracę w roku 2016 gdy organizację pogrzebu matk,i powierzyła Państwu moja przyjaciółka. Tym razem także zadbaliście o wszystko. Pelen profesjonalizm, elegancja, dbałość o szczegóły przy jednoczesnym empatycznym, pełnym zrozumienia podejściu do rodziny zmarłego, w tym trudnym dla niej momencie. W skali od 1 do 10 oceniam Państwa pracę na dwadzieścia. Najserdeczniejsze podziękowania dla Pani Iwony (przepraszam,ale nazwiska nie podaję z powodu RODO) z oddziału warszawskiego za zaangażowanie, fachowość, dobre rady i olbrzymią życzliwość. Małgorzata Jurowska
DAGMARA MARCINOWSKA napisał/a 5 lipca 2022:
W tych trudnych chwilach polecam usługi firmy Koperscy .Bardzo dziękuję za pomoc okazaną przy pogrzebie mojego chrzesnego Jerzego Mikody .W szczególności Pani Agnieszce Majewskiej jak również pozostałym pracownikom .
DAGMARA MARCINOWSKA napisał/a 4 lipca 2022:
Polecam profesjonalne usługi Firmy Koperscy .W tych trudnych chwilach bardzo przydatna pomoc. .Dziękuję z calego serca Pani Agnieszce Majewskiej , która była dla nas dużym wsparciem i pozostałym pracownikom firmy .
Paulina Kott napisał/a 3 czerwca 2022:
Bardzo serdecznie dziekuję za przygotowanie pogrzebu mojego dziadka Alfreda Kott. Uroczystość była bardzo profesjonalnie zorganizowana i przebiegła perfekcyjnie. Polecam firmę Koperski. Paulina Kott z rodziną.
Anna Maliszewska napisał/a 27 kwietnia 2022:
Bardzo serdecznie dziękuję za sprawne i profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojej mamy.Wszystkim polecam firmę "Koperski". Bardzo miłe i taktowne Panie pracujące w oddziale w Grodzisku. Bardzo dziękuję
Piotr Maniewski napisał/a 27 kwietnia 2022:
Dziękuję, w imieniu swoim jako syna oraz w imieniu męża Ś.P. Teresy Jaworskiej, za całokształt organizacji uroczystości pogrzebowych, przygotowanych i przeprowadzonych przez "KOPERSKI PRZEDSIĘBIORSTWO POGRZEBOWE". Dziękuję, za słowa wsparcia i otuchy, Państwu Janinie i Łukaszowi Koperskim, Pani Beacie Kuźmińskiej oraz Wszystkim Pracownikom za profesjonalne i życzliwe podejście w tym trudnym dla nas czasie. Z wyrazami Szacunku, Piotr Maniewski
Arkadiusz Pędzich napisał/a 11 kwietnia 2022:
Bardzo dziękuję za organizację ostatniego pożegnania mojej Mamy. Wszystko było zorganizowane absolutnie profesjonalnie.
Dorota Sawicka-Wrzodak napisał/a 7 kwietnia 2022:
Wyrażamy serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Państwa firmy za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej w dniu 31.03.2022 r kochanego męża, taty, dziadka i pradziadka Ś.P. Eliasza Sawickiego. Państwa usługa zostala wykonana na najwyższym poziomie fachowości, indywidualnego podejścią do spełnienia wszystkich życzeń na ostatniej drodze pożegnania, okazanej życzliwości w trudnych dla nas chwilach serdecznie dziękujemy Żona i Dzieci.