Kremacje

Kremacja jest popularną formą pochówku – alternatywą dla pochówków tradycyjnych z trumną. Powodem ku temu jest malejąca liczba dostępnych miejsc na cmentarzu oraz różnorodne kwestie światopoglądowe, ekologiczne czy ekonomiczne. Mimo coraz większej świadomości na temat pogrzebów kremacyjnych, forma ta może nadal rodzić wiele pytań wśród rodzin osób zmarłych. W biurach zakładów pogrzebowych Koperski nasz personel udzieli szczegółowej informacji na temat pogrzebu urnowego i procesu kremacji.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski zadba o wszystkie formalności związane z pochówkiem urnowym oraz pomoże w wyborze odpowiedniej trumny kremacyjnej oraz urny. W naszej ofercie dysponujemy urnami wykonanymi z metalu, kamienia, drewna, szkła oraz urnami kompozytowymi. W celu odciążenia rodziny z troski o wszelkie kwestie formalne, zapewniamy przewóz ciała do krematorium oraz odbieramy urnę z prochami wraz z certyfikatem kremacji.

kremacja
kremacje warszawa

Pogrzeby z kremacją

Organizujemy kremacje i ceremonie pogrzebowe urnowe w Warszawie, Żyrardowie, Grodzisku Mazowieckim, Mszczonowie i wszędzie gdzie zostaniemy poproszeni o pomoc. Na życzenie rodzin możemy zorganizować kremację wraz z pożegnaniem w krematorium. Przed przewiezieniem Osoby Zmarłej do krematorium oferujemy również zorganizowanie pożegnania w naszej kaplicy pogrzebowej, gdzie rodzina po raz ostatni zobaczy Zmarłego. Dbamy o odpowiednią ekspozycję urny podczas ceremonii i jej godny transport. Misją naszego przedsiębiorstwa pogrzebowego jest organizacja zawsze godnych i pięknych uroczystości pogrzebowych. Zadbamy o odpowiednią oprawę muzyczną, florystyczną oraz obsługę pogrzebu na najwyższym – światowym poziomie.