Dom pogrzebowy Grodzisk Mazowiecki

Nowoczesny dom pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim spełnia najwyższe światowe standardy obowiązujące w branży pogrzebowej. Biuro obsługi klientów, ekspozycja trumien i urn, kaplica oraz budynek, w którym znajdują się najnowocześniejsze chłodnie zostały spójnie zaprojektowane i charakteryzują się współczesnym wzornictwem. Dom pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim został oddany do użytku w 2012 roku.

Zakład pogrzebowy Koperski

W zakładzie pogrzebowym zatrudniony jest jest fachowy personel, który jest w stanie spełnić wszystkie wymagania dotyczące organizacji pogrzebu i realizacji usług pogrzebowych. Pomaga on również w załatwieniu formalności w urzędach i kancelariach. Podczas jednej wizyty rodziny decydują o formie ostatniego pożegnania i oprawie ceremonii. Mogą one wybrać pogrzeb świecki z mistrzem ceremonii pogrzebowej lub zgodny z wyznawaną religią. Misją zakładu pogrzebowego Koperski jest organizowanie godnych ostatnich pożegnań. Dlatego spełniamy wszystkie oczekiwania rodzin i staramy się zorganizować uroczystości pogrzebowe o możliwie jak najbardziej osobistym charakterze.

Wirtualny spacer


Sprawdź w pełnej rozdzielczości

Usługi pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki

W zakładzie usług pogrzebowych przez całą dobę pod numerem telefonu 22 724 44 44 prowadzimy dyżur i przyjmujemy zlecenia na realizację przewozu zmarłych. Zapewniamy oprawę florystyczną w postaci wieńców i wiązanek, które można zamówić w naszym sklepie internetowym z dowozem na pogrzeb.

Oferujemy utwory żałobne zagrane przez profesjonalnych instrumentalistów. Alternatywą muzyki na żywo może być utwór żałobny odtworzony ze sprzętu nagłaśniającego. Przykładamy dużą wagę do wizualnego aspektu uroczystości pogrzebowej. Dlatego w Przedsiębiorstwie Pogrzebowym Koperski dbamy o wygląd akcesoriów i naszych karawanów.

Na każdej ceremonii bez względu na jej cenę wykorzystujemy eleganckie karawany, katafalki, namioty i windę pogrzebową. Wszystkie te akcesoria wpływają na godny charakter pogrzebu. Każda z rodzin otrzymuje nieodpłatnie klepsydrę multimedialną – e-nekrolog.

W domu pogrzebowym w Grodzisku Mazowieckim wiemy, jak trudnym momentem w życiu każdego człowieka jest strata bliskiej sercu osoby. Służymy swoim doświadczeniem, wspieramy i pomagamy na każdym etapie organizacji uroczystości ostatniego pożegnania. Od samego początku działalności przedsiębiorstwa kierujemy się maksymą – „Życzenia Klientów wyznaczają granice naszych możliwości”.