Dom pogrzebowy Żyrardów

Centrum Pogrzebowe KOPERSKI w Żyrardowie składa się z eleganckiego Domu Pogrzebowego przy ulicy Waryńskiego 7, dwóch kaplic pożegnań, nowoczesnego prosektorium, chłodni oraz biura obsługi klienta, wystawy trumien i utensyliów pogrzebowych. Infrastruktura spełnia najwyższe standardy sanitarne Unii Europejskiej, dlatego firma może współpracować z policją i prokuraturą w sytuacjach, kiedy wymagana jest sekcja zwłok lub kiedy ciało osoby zmarłej musi dłużej pozostawać w chłodni, z powodu toczącego się postępowania prokuratorskiego. Bez względu na okoliczności nasz personel zawsze godnie i z największym szacunkiem odnosi się do powierzonych nam zmarłych. Natomiast rodzinie kadra Przedsiębiorstwa Pogrzebowego KOPERSKI zapewnia niezbędną pomoc i wsparcie. Personel pomaga w wyborze formy pochówku i oprawy ceremonii, a także przejmuje wiele obowiązków związanych z formalnościami urzędowymi.

DOM POGRZEBOWY ŻYRARDÓW
zakład pogrzebowy Żyrardów

Zakład Pogrzebowy

W biurze zakładu pogrzebowego w Żyrardowie przy ulicy Waryńskiego 20 można w dyskretnych i eleganckich warunkach omówić szczegóły ceremonii. Wspólnie z rodziną ustalany jest termin, miejsce i szczegóły pogrzebu. Ponadto wybrane zostają odpowiednie akcesoria funeralne oraz oprawa. Podczas wizyty opublikowany zostanie też nekrolog multimedialny na naszej stronie internetowej. Firma Koperski zapewnia rodzinom kompleksową oprawę florystyczną i muzyczną ceremonii. Na życzenie klientów może zostać odtworzona muzyka ze sprzętu nagłaśniającego lub zagrana przez profesjonalnego instrumentalistę. Kwiaty na pogrzeb wraz z wypisaną szarfą można zamówić w nowoczesnym sklepie internetowym. Będą one dowiezione przez nasza firmę do kaplicy, kościoła i na cmentarz.

Zakład Pogrzebowy Koperski

ul. Waryńskiego 20 (na tyłach szpitala)

tel. 46 855 02 25 (całodobowo), tel. 46 855 41 67
e-mail: zyrardow@koperski.eu

Dom Pogrzebowy Koperski

ul. Waryńskiego 7

tel. 46 855 02 25 (całodobowo)
e-mail: zyrardow@koperski.eu

Usługi pogrzebowe Żyrardów

Przedsiębiorstwo pogrzebowe KOPERSKI w Żyrardowie to firma, w której personel wie, jak ważne jest uszanowanie ostatniej woli osoby zmarłej. Dlatego uroczystości pogrzebowe mogą odbyć się w formie religijnej lub świeckiej z mistrzem ceremonii. Nasza kadra zadba o odpowiednie przygotowanie kaplicy pożegnalnej oraz zapewnienie odpowiednich symboli religijnych lub ich brak. Zarówno pogrzeb świecki, jak i wyznaniowy może odbyć się w formie bardziej tradycyjnej z trumną lub z urną. W przypadku pochówków kremacyjnych zadbamy o wszystkie formalności, przejmiemy na siebie obowiązek przewiezienia ciała do krematorium i odebrania urny z prochami.

Na miejscu w naszym biurze w Żyrardowie posiadamy bardzo rozwiniętą ekspozycję trumien – produkowanych przez naszą firmę, jak również urn i innych utensyliów pogrzebowych. Misją Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Koperski w Żyrardowie jest pomoc mieszkańcom w żałobie w organizacji godnych ostatnich pożegnań. Od przeszło 80 lat realizujemy nasz cel, stale poszerzając ofertę usług i dostosowując się do potrzeb rodzin. Firma dba o godne połączenie lokalnych tradycji pogrzebowych z nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Już od 80 lat wszystkie życzenia rodzin wyznaczają granicę możliwości firmy.