Pogrzeby na nowych zasadach – Prezes Łukasz Koperski w wywiadzie dla TVP2

Sytuacja, która ma miejsce od połowy marca dotknęła nas wszystkich. Państwa jako naszych klientów i nas jako pracodawców czy usługodawców. Nowe obostrzenia bez wątpienia mają za zadanie uchronić wszystkich nas przed niebezpieczeństwem zarażenia koronawirusem. Niemniej w obrządkach kościelnych, a w tym ceremoniach pogrzebowych zachodzą zmiany, które tak jak i dla nas, tak dla Państwa są często bardzo niekomfortowe. Dlatego z poczucia obowiązku i z ogromną potrzebą podzielenia się swoimi refleksjami z szerszym gronem osób, które mogą znaleźć się w sytuacji utraty bliskich, Prezes Łukasz Koperski przyjął zaproszenie do programu „Pytanie na Śniadanie” w TVP2, w którym opowiedział o obowiązujących zasadach chigieniczno-sanitarnych w zakładach pogrzebowych, nowych zasadach działalności w ramach celebracji pogrzebowej oraz planowanych udogodnieniach dla rodzin.

Poniżej znajduje się link po którego kliknięciu mogą Państwo obejrzeć fragment środowego programu, w którym wraz z księdzem Karolem Oparcikiem z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie, Prezes Łukasz Koperski opowiada o niuansach i zasadach pracy w tym trudnym czasie:

> KLIKNIJ TUTAJ <

Zachęcamy do oglądania i przypominamy, że w obecnej sytuacji zmieniają się zasady funkcjonowania naszych biur – o wszystkim dowiedzieć się mogą Państwo z baneru wyświetlanego na głównej stronie, a szczegółowe informacje dostępne są na infolinii naszej firmy:

801 200 002