Innowacje w branży pogrzebowej – nawiązanie współpracy z firmą MemCare

Czy łatwo wprowadzać innowacje w tradycyjnej branży? Z pewnością nie. Ale jest to tym bardziej ekscytująca i ważna część pracy w branży pogrzebowej. W myśl wprowadzania najnowszych rozwiązań nasza firma nawiązała współpracę z Norweskim start-upem MemCare. Firma, która na międzynarodowych rynkach wprowadza rozwiązania internetowe do codziennego użytku branży pogrzebowej. Jedną z usług, która została w ostatnich miesiącach wdrożona w naszych biurach to możliwość stworzenie wyjątkowej strony upamiętniającej przez klientów. Usługa pozwala na stworzenie miejsca pamięci, ale również szybkie poinformowanie rodziny o śmierci bliskiej osoby. Intuicyjny panel sprawia, że łatwym staje się przekazywanie informacji nt. konsolacji czy prośby o wsparcie rodziny przy czynnościach około pogrzebowych. Ważnym elementem całej układanki jest fakt, że na stronie można stworzyć całą linię wydarzeń z życia osoby zmarłej – ma to ogromne znaczenie z punktu widzenia wspomnień o takiej osobie, ale również ma działanie terapeutyczne dla rodzin, które mogą wspólnie korzystać z możliwości uzupełniania informacji i swoich bliskich.

Wszystkie stworzone przez naszych klientów strony upamiętniające dzięki integracji ze stroną MemCare pojawiają się na bieżąco na naszej stronie. Ułatwia to również odnajdywanie informacji o pogrzebach znajomych czy dalszej rodziny. Wierzymy, że jest to krok w stronę innowacyjnej i nowoczesnej branży, a tak chcemy określać branże funeralną. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy pierwszą firmą na rynku polskim, która uwierzyła w możliwości tego systemu i ramie w ramie z naszymi nowymi partnerami wprowadza usługę do świadomości klientów.

 

W najbliższym wydaniu branżowego pisma Omega pojawi się wywiad z Prezesem firmy Koperski – Łukaszem Koperskim, Dyrektorem firmy Błażejem Koperskim, specjalistą ds. innowacji i digitalizacji Kamilem Jabłońskim, prezesem firmy MemCare Larsem Martinsenem i dyrektorem handlowym Mateuszem Gajewiczem.


Leave a Reply