Obchody 80 lecia istnienia firmy Koperski

To już 80 lat, odkąd zaistniała marka Koperski – marka o tyle osobista, że sygnowana nazwiskiem, a co za tym idzie – bliska sercu każdego z jej współtwórców. Założycielami bili Władysław i Helena Koperscy , moi rodzice. Kontynuując tradycję, w 1983 roku wraz z żoną Janiną przejęliśmy prowadzenie firmy a w 2010 roku dołączyli do nas synowie – Błażej i Wiktor. Przez lata przekształciliśmy się z przydomowego zakładu produkcji trumien w firmę, której wachlarz usług stale się rozszerza. Obecnie posiadamy fabrykę trumien. Rozbudowaliśmy naszą ofertę o domy pogrzebowe z prosektorium, salami pożegnań i chłodniami oraz flotę specjalistycznych pojazdów, zapewniając przy tym naszym klientom profesjonalną obsługę. Przygotowujemy firmę do przekazania jej w ręce naszych synów. W tym celu przez kilkanaście lat przekazywaliśmy im wartości, które ukształtowały naszą historię. Pragniemy rozwijać się zgodnie z oczekiwaniami, kultywując tradycję rzemiosła w Polsce, a życzenia naszych klientów wyznaczają granice naszych możliwości. – z wyrazami szacunku Łukasz Koperski

W roku ubiegłym obchodziliśmy 80-tą rocznicę powstania firmy. Specjalnie na tę okazję przygotowywaliśmy się kilka miesięcy, a przygotowania te objęły między innymi rebranding całej marki. Zwieńczeniem tych przygotowań oraz jubileuszowego roku była uroczysta gala, w której udział wzięli członkowie rodziny, pracownicy, przyjaciele, przedstawiciele środowisk kościelnych i  samorządowych.  Spotkanie w Hotelu Panorama w Mszczonowie poprzedziła Msza Święta w intencji założycieli i wszystkich związanych z naszą firmą osób – w tym klientów oraz zmarłych, których pożegnaliśmy przez lata działalności.

Mszę celebrował ksiądz  doktor Dominik Koperski – pierwszy wnuk założyciela firmy Władysława Koperskiego. 

 Część oficjalna spotkania zaczęła się od przemówień wspólników, pracowników naszej firmy, a także przedstawicieli Kościoła, władz samorządowych  oraz osób związanych z branżą pogrzebową.

Łukasz Koperski - prezes

Łukasz Koperski – prezes

Janina Koperska - wiceprezes

Janina Koperska – wiceprezes

Błażej Koperski - dyrektor

Błażej Koperski – dyrektor

Wiktor Koperski - dyrektor

Wiktor Koperski – dyrektor

Najważniejszą wartością i celem zorganizowanego przez nas wydarzenia była możliwość spotkania się ze wszystkimi osobami, które przez lata współtworzyły firmę. Był to gest nie tylko mający na celu wspólną integrację, ale również podziękowanie pracownikom – dlatego jednym z punktów była sesja zdjęciowa na ściance, która poprzedziła część nieoficjalną wydarzenia.

Podczas wydarzenia zaprezentowana została nowa identyfikacja wizualna firmy.

Wśród gości nie zabrakło również przyszłych sukcesorów firmy 😉