Podziękowanie STEFANIA TOMASZKIEWICZ

Śp. STEFANIA TOMASZKIEWICZ

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność podczas trudnego czasu żałoby. Dzielenie tego czasu z Wami było dla nas wielkim wsparciem.

Rodzina

Pobierz podziękowanie SMS
Wróć do nekrologu