Uzyskanie certyfikatu zastrzeżenia praw do marki „Koperski”

Szanowni Państwo,

na przestrzeni ostatnich dwóch lat, zaniepokojeni wprowadzaniem w błąd naszych klientów przez podmioty konkurencyjne, rozpoczęliśmy starania o uprawomocnienie własności znaków, nazwiska czy też konotacji branżowych naszej firmy.

Miło mi poinformować, że 04 września 2019 r. zakończył się prowadzony proces prawny, skutkiem którego zostały nadane naszej firmie certyfikaty potwierdzające fakt, iż wszelkie przejawy marki Koperski (w tym znaki towarowe i nazwisko używane w kontekście całej branży pogrzebowej) jest zastrzeżone przez odpowiednie organy w Polsce i zagranicą. Oznacza to, że posługiwanie się sygnetem, logotypem czy samym nazwiskiem przez inny podmiot niż Koperski i Wspólnicy sp. j. jest zastrzeżone w 28 krajach Unii Europejskiej i daje podstawy do ścigania działań naruszających nasze dobra w przestrzeni publicznej czy internetowej i dochodzenia naszych praw przed sądem.

To ważne nie tylko dla firmy, ale dla naszych klientów, którzy sporadycznie padają ofiarami wprowadzenia błąd czy oszustwa ze strony naszej konkurencji, skutecznie podszywającej się pod naszą firmę – używając niedozwolonych słów kluczowych w narzędziach takich jak Google bądź tworząc strony mówiące o naszej firmie, ale mające na celu realizację interesów obcego podmiotu.

 

Następstwem naszych starań będzie wielopłaszczyznowe ubieganie się od łamiących prawo podmiotów zaprzestania takich działań, tym samym zwiększenie bezpieczeństwa klientów przed konsekwencjami “nabrania się” na tego typu praktyki.

Przypominam tym samym, że jedyna oficjalna strona nasze firmy to www.koperski.eu, a bezpośrednie informacje o naszej firmie możecie Państwo uzyskać poprzez infolinię: 801 200 002 bądź bezpośredni kontakt ze mną. 

 

Łukasz Koperski – 603 635 377 

mail: lukasz@koperski.eu

 

Z Wyrazami Szacunku Łukasz Koperski.

 

zdjęcia z: http://uv-warsaw.com/portfolio/koperski/