Film zwieńczający 80 lat istnienia firmy Koperski

„80 lat tradycji” – to pod tym hasłem upłynął w naszym przedsiębiorstwie rok 2017. Był to dla nas bardzo ważny rok – marka „Koperski” to marka specyficzna – o tyle – że sygnowana nazwiskiem założycieli. To aspekt wywołujący dumę, ale i ogromną odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. W branży pogrzebowej udało nam się zyskać nie tylko szacunek, ale również opinię organizacji niezawodnej i ludzkiej – czułej na problemy innych, a przede wszystkim troski klientów. Wsparcie jakiego od lat udzielamy w niemal całym województwie mazowieckim jest niepoliczalną wartością, którą możemy Państwu zaoferować.

O tym i o każdym innym aspekcie naszej relacji – z klientami, otoczeniem, tradycją i rzemiosłem możecie Państwo posłuchać – z ust obecnego prezesa Łukasza Koperskiego – w zrealizowanym na tę specjalną okazję filmie:

Dziękujemy za lata zaufania i możliwość wsparcia Państwa w tak trudnych chwilach. To dzięki temu kluczowemu elementowi możemy rok rocznie rozwijać swoją bazę usług, usprawniać proces załatwiania formalności pogrzebowych i profesjonalizować się w takich dziedzinach jak obsługa prosektoryjna czy organizacja ceremonii pogrzebowej.

Z poważaniem – Łukasz, Janina, Błażej i Wiktor Koperscy.