Pierwsze Jaguary pogrzebowe na świecie jeżdżą po Polsce

Gdyby chcieć wskazać najbardziej rozbudowany rynek usług pogrzebowych z pewnością byłby to Włochy. Setki tysięcy produkowanych rocznie trumien – znane na całym świecie wzory i modele inspirujące nas do tworzenia własnych produktów właśnie w stylu włoskim.  Wpływy włoskie i kontakt z włoską kulturą pogrzebową to dla naszego przedsiębiorstwa coś więcej niż historia branży w Europie. To także kierunek, w którym od wielu lat zmierzamy. Włoska precyzja, dbałość o szczegóły – to wewnętrzne cele stawiane w naszej firmie na każdym etapie pracy rzemieślniczej, ale również pracy z klientem.

Tym większym zaszczytem jest dla nas możliwość pracy z włoskimi firmami tworzącymi wyspecjalizowany sprzęt dla branży pogrzebowej. Włoska firma Pilato to uznany na całym świecie producent luksusowych samochodów specjalnych.  Kilkuletnia historia naszej współpracy została zwieńczona w roku 2017 najważniejszym – z perspektywy rozwoju floty – zakupem. Od lata ubiegłego roku nasi klienci spośród naszych samochodów mogą wybrać pierwsze w Polsce i w Europie (poza Włochami) Jaguary GRAND AURORA XF. To przełomowy moment nie tylko dla naszej firmy, ale również dla całej branży funeralnej w Polsce. Nie zdarza się codziennie by najnowsze zdobycze designu i technologii trafiały wprost na Polski rynek.

  Świetnie oświetlona, przeszklona i spersonalizowana część tylna pozwala na nieosiągalną do tej pory widoczność i prezentacje trumny bądź urny umieszczonej w środku. Marka samochodu i jego wykończenie sprosta największym wymaganiom wobec konduktu żałobnego.

Dwa nowe samochody tego typu dołączyły do naszej reprezentacyjnej floty wzbogacając linię Jaguarów, którą konsekwentnie rozbudowujemy. Pierwszy karawan marki Jaguar pojawił się w naszej firmie w maju 2010 roku. Poza Jaguarami nasza flota zawiera również specjalistyczne pojazdy marki Mercedes oraz auta wspomagające obsługę ceremonii pogrzebowej.